Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Aksa Çukurova Doğalgaz Osmaniye Bölge Müdürü Akyol ve Osmaniye İşletme Müdürü Özcan'dan Rektörümüze Ziyaret

Aksa Çukurova Doğalgaz Osmaniye Bölge Müdürü Önder Akyol ve Osmaniye İşletme Müdürü Erdal Özcan, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u makamında ziyaret etti. 

Ziyaret esnasında, OKÜ’nün enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konularında hayata geçirdiği projeler ele alındı. Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitemizin çevre dostu projelerine verdiği önemi vurgulayarak, bu projelerin sadece üniversitemiz için değil, aynı zamanda bölge ve ülke için de önemli katkılar sağlayacağını ifade etti.

Aksa Çukurova Doğalgaz Osmaniye Bölge Müdürü Önder Akyol, üniversitemizin enerji alanındaki çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve bu çalışmalara destek vermekten büyük mutluluk duyacaklarını belirtti. Ayrıca, Osmaniye İşletme Müdürü Erdal Özcan, enerji sektöründeki yenilikler ve Aksa Gaz'ın sürdürülebilirlik politikaları hakkında bilgi verdi.

Görüşme sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, ziyaretlerinden dolayı Aksa Çukurova Doğalgaz Osmaniye Bölge Müdürü Önder Akyol ve Osmaniye İşletme Müdürü Erdal Özcan’a teşekkür ederek, iş birliğinin her iki kurum için de faydalı olacağına inandığını dile getirdi. 

Nezaket ziyareti, karşılıklı iyi dileklerin ifade edilmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

 

5 Temmuz 2024 (Bu haber 796 defa görüntülendi)